Searching...

Hizmetlerimiz

Vizyon: Kamuran Art Gallery kendini, Türkiye' den ve dünyadan, kariyerine yeni başlamış ve tecrübeli olan sanatçıların eserlerini sergilemeye ve tanıtmaya adamıştır.

Sergi Hizmetleri: Kamuran Art Gallery, Sinanoba' da bulunan sanat galerisinde düzenlediği sergilerin yanı sıra, yurt içi ve yurt dışı farklı şehirlerde de sergiler açmakta; sanatçıların tanıtımını ve konaklama işlemlerini üstlenmekte ve de onların eserlerini website galerisinde barındırmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri: Zamandan ve maliyetten tasarruf ettiren, en yüksek verimi sağlayan çözümleriyle, nerede, ne zaman ve nasıl sunumlar hazırlayabileceğiniz, eserlerinizin ününü dünya çapında nasıl yayabileceğiniz vb. konular hakkında sizin vazgeçilmez çözüm ortağınız olmaktadır.

Eser Asma/Depolama Sistemleri: Teknisyenlerimiz tarafından hazırlanmış, 2 boyutlu asma sistemlerimiz sayesinde, size; sergilerinizde eserlerinizin hasar görmeyeceği bir ortam hazırlıyoruz. Ayrıca resim olmayan; ahşap, heykel, seramik vb. eserlerinizin de sergilenebilmesi için, özel raflar sunuyoruz.

Kiralama Hizmetleri: Sergi alanımızda eserlerinizi barındırmak üzere sizlere, istediğiniz boyutlarda alanlar kiralamaktayız.
 
Back to top!